5 TIPS ABOUT SEKSO POZOS YOU CAN USE TODAY

5 Tips about Sekso pozos You Can Use Today

5 Tips about Sekso pozos You Can Use Today

Blog Article

Iki tol neįsivaizdavau, kaip galima suskaldyti klozetą, tačiau po vieno tokio nutikimo mano bičiulė pasakojo, kad daugiau niekuomet nesimylės „ant skylės". Tačiau jei rinkotės kokybišką santechnikos įrangą ir nesate abu su vyru antsvorio turintys žmogeliukai, tai galite išmėginti.

– Vietoj to, kad galvotumėte apie tai, kaip jūsų kūnas atrodo kitiems, sutelkite dėmesį į galimybę patirti visus pojūčius ir džiaukitės savo kūno privalumais. Norint išlaikyti savo seksualinį potencialą, nereiktų galvoti apie tai, kaip, jūsų nuomone, jūsų kūnas turėtų atrodyti kitiems.“

Tai reiškia, kad jūs gulite ant šono, o ji guli ant nugaros, jos liemuo su jūsų liemeniu sudaro ninety laipsnių kampą, jos kojos užkeltos ant jūsų klubų, o jos užpakaliukas yra priekyje jūsų dubens.

Tai gana klasikinė oralinio sekso poza, tačiau, kad suteiktumėte šiek tiek intrigos, liepkite savo partneriui nusimesti visus drabužius, o jūs likite tik su apatiniais.

• Jeigu gimdos padėtis yra normali, galima po sėdmenimis pasikišti pagalvę, kelius prispausti prie krūtinės, o kojas pakelti.

Gražiausiai atrodysite tuomet, kai partneris jus malonins iš už nugaros. Atsiklaupkite nusisukusi nuo partnerio, pasilenkite į priekį ir visą svorį perkelkite ant rankų.

Guess jeigu neturite sveikatos troubleų ir Sekso pozos laikotės higienos, galite būti tikri, kad jūsų skonis „ten“ yra puikus.

Augant susijaudinimui įsiskverbkite į makštį: pirma liežuviu, po to – vienu ar dviem pirštais. Taip pat galite naudoto sekso žaislą.

Pasak jo, ši poza suteikia galimybę tyrinėti įvairiausius papildomos stimuliacijos būdus be didelių fizinių pastangų: „Jūs galite rankomis glamonėti savo mylimosios krūtis, vulvą ar pilvą, prie jų stipriai prisiglausti.“

Tradicinis seksas „varpa makštyje“ – anaiptol ne vienintelė sekso rūšis ir anaiptol ne galutinis guess kokių seksualinių žaidimų tikslas. Oralinis seksas gali būti toks pat malonus (jeigu ne malonesnis) kaip seksas su įsiskverbimu.

Panaši poza kaip „Drugelio“ (moteris guli ant nugaros plačiai išskėtusi kojas ir sulenkusi jas for every kelius), guess vyras viena ranka pakėlęs koją, kad giliau įsiskverbtų, kita pats tenkina husband or wifeę ranka.

poza. Nors pozoje, kai abu partneriai guli šonu ir vyras prie moters prisiglaudęs iš nugaros, ir nėra akių kontakto, ji labai intymi, nes vyras prie spouseės priglunda visu kūnu.

Neretai priežastimi atsisakyti oralinio sekso būna nepasitikėjimas savo lytinių organų išvaizda: juk per tokį seksą jie atsiduria tiesiai prieš partnerio akis. Šiuo atveju būtina atsiminti – tiek moterų, tiek vyrų lytiniai organai būna įvairių typeų, tad tikrai negalvokite, kad partneris jūsiškius pradės lyginti su kieno nors kito.

Vyras priklaupia prie jos galvos tiek, kad jo varpa būtų moters galvos lygmenyje. Rankomis vyras gali atsiremti į lovą arba jomis kontroliuoti įsiskverbimo gylį laikydamas rankomis moters galvą.

Report this page