THE FACT ABOUT SEKSO POZOS THAT NO ONE IS SUGGESTING

The Fact About Sekso pozos That No One Is Suggesting

The Fact About Sekso pozos That No One Is Suggesting

Blog Article

Iki tol neįsivaizdavau, kaip galima suskaldyti klozetą, tačiau po vieno tokio nutikimo mano bičiulė pasakojo, kad daugiau niekuomet nesimylės „ant skylės". Tačiau jei rinkotės kokybišką santechnikos įrangą ir nesate abu su vyru antsvorio turintys žmogeliukai, tai galite išmėginti.

„Vietoje to, kad gulėtumėte ir galvotumėte, kada sustiprės pojūčiai, būdama ant viršaus jūs galite nustatyti ritmą ir pati pasirinkti intensyvumą.

Labai retai realybėje „ta“ moterų vietelė primena tobulą sultingą persiką, o vyrų „pasididžiavimas“ būna didelis ir glotnus kaip baklažano ikonėlė telefone.

Atsisėskite ant kėdės ir liepkite jai atsistoti nugara į jus, tada nuleiskite ją į sėdimąją padėtį ant savo kelių ir tuo metu įkiškite varpą.

Pirma ir svarbiausia taisyklė – turi būti atrama ir pasipriešinimas, analogiški tiems, kuriuos vyras jaučia for every vaginalinį seksą.

Gražiausiai atrodysite tuomet, kai partneris jus malonins iš už nugaros. Atsiklaupkite nusisukusi nuo partnerio, pasilenkite į priekį ir visą svorį perkelkite ant rankų.

Mylintis šioje pozoje ne tik atsiranda didesnė trintis, guess suteikiama galimybė papildomai klitorio stimuliacijai į lovą.

Šioje sekso pozoje galimi smūgiai bus labai trumpi, todėl negalėweb page atlikti ilgų laukinių smūgių, kurie daugumą vyrų nustumia už ribos, iš kurios nebegalima grįžti.

„Arbatos pakelis“ – tai glamonių rūšis, kuomet į moters burną ritmiškai nuleidinėjamas vyro kapšelis. Šis veiksmas kelia didelį susijaudinimą.

Taip pat tinka naudoti pirštų vibratorius – jie užsimauna arba kitaip tvirtinasi prie pirštų, todėl yra patogūs naudoti akto metu.

Tai panaši poza į „Šuniuko“, tik moteris guli veidu prisispaudusi Sekso pozos prie pagalvės, o vyras – ant jos. Ši poza neatsitiktinai vadinasi „Įkaitinta geležis“. Nes taip mylintis moteris vyro glėbyje tirpsta kaip metalas.

Tačiau visi sutiks, kad seksas yra viena aukščiausių meilės išraiškų, mylinčių žmonių susiliejimas į vieną būtybę. Ar žinote, kokios mylėjimosi pozos stiprina artumą?

Iš tiesų, nuryti spermą, ją išspjauti ar iš viso neleisti ejekuliuoti burnoje – šie klausimai turėtų būti partnerių aptarti dar prieš oralinį seksą. Galite sutarti, kad vyras išlietų spermą jums ant sučiauptų lūpų, kaktos ar guess kurios kitos jums priimtinos vietos.

Tačiau šie pasikeitimai nebūtinai yra blogi. Internet ir perkopę į septintąją dešimtį žmonės vis dar gali užsiimti pasitenkinimą suteikiančiu seksu. Tiesa, toks seksas skirsis nuo to, kaip jie mylėjosi jaunystėje.

Report this page