THE SEKSO POZOS DIARIES

The Sekso pozos Diaries

The Sekso pozos Diaries

Blog Article

Norint dar labiau sustiprinti pojūčius, sutraukite užpakaliuko raumenis ir jį šiek tiek pakelkite į orą.

Jūs vis dar gulite, todėl jums nereikės atsitraukti ar pan. Iššūkis čia – koordinuoti judesius ir dirbti kaip komanda.

Panašiai kaip kaubojės, moteris užlipa ant jūsų, wager guli krūtine prie krūtinės, kaip apverstoje misionieriaus pozoje.

Misionieriaus poza. Moteris guli ant nugaros su išskėstomis kojomis. Vyras atsigula ant jos veidu į ją, remdamasis rankomis arba alkūnėmis, kojomis tarp moters kojų, kirkšnimis maždaug tame pačiame lygyje kaip ir moters. Misionieriaus poza gali būti pradine įvairių sekso pozų padėtis.

90 laipsnių ir patirsite tiek pat laipsnių karštį. Jūsų raumenys įsitempia, kad išlaikytumėte pusiausvyrą, be to, tenka dar labiau vienas kitu pasikliauti ir susikoncentruoti.

Tačiau norint pasiekti tinkamą kampą, gali prireikti šiek tiek manipuliuoti klubais, ypač jei jūsų klubai yra skirtingo pločio.

Tai tikriausiai apims gilų glamonėjimą ir klitorio stimuliavimą – puikią pertrauką jūsų peniui.

Augant susijaudinimui įsiskverbkite į makštį: pirma liežuviu, po to – vienu ar dviem pirštais. Taip pat galite naudoto sekso žaislą.

Moterims, kurioms norint pasiekti orgazmą reikalinga klitorio stimuliacija, tokioje pozoje patogu glamonėti save ranka arba pasitelkti sekso žaislą.

Nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, seksas bus daug malonesnis, jeigu atrasite būdus, kurie leis jums nesigėdyti savo kūno ir mažiau jaudintis.

Galite paprašyti jo, kad imtų jus siūbuoti į šonus ar aukštyn-žemyn. Tai turėtų padėti tiesioginiam peno ir G taško kontaktui.

Prie korseto priderinkite ilgas seksualias plonas kojines, ir antroji pusė pagalvos, Sekso pozos jog Kalėdos šiemet atėjo anksčiau.

„Ant stalo atsigulusi moteris savo užpakaliuką padeda prie pat jo krašto. Kadangi mylintis tokioje pozoje partnerio rankos yra laisvos, jis gali glostyti jūsų kūną, stimuliuoti klitorį“, - tęsė Laura Berman.

Arba pasiskolinkite savo partnerio marškinius, užsekite vieną sagą, prigesinkite šviesas ir leiskitės į nuotykius.

Report this page